Erdetek Sp. z o.o.

 

Firma Erdetek Sp. z O.O. prężnie rozwijając się na rynku wschodnim postanowiła  poszerzyć obszar swojego działania o kraje należące do Unii Europejskiej zakładając tym samym spółkę na terenie Polski.
Jako polska spółką juz od 10 lat z powodzeniem dostarczamy materiały oraz surowce  do budowy infrastruktury na terenie takich krajow jak  Polska, Czechy, Rumunia, Austria, Niemiecy, będąc jednocześnie  partnerem handlowym największych inwestycji w Europie.

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi rafineriami oraz producentami stali jestesmy w stanie zaoferować stabilne dostawy asfaltów , mieszanek bitumicznych, dodatków i modyfikatorów plastyfikatorów asfaltu, materiałów zbrojeniowych, membran, siatek, prętów, rur oraz wszelkich wyrobów do projektowania infrastruktury drogowej

Erdetek Sp. z O.O. będąc spółką  z dużym kapitałem własnym, zapewnia klientom bogata ofertę produktowa ze stabilna a jednocześnie elastyczna  mozliwoscia  dostaw  , ponieważ bazuje na własnym finansowaniu.

Oferta Firmy Erdetek Sp. z o.o.  spotkała sie z uznaniem największych  firm z branży infrastrukturalnej w Polsce takich jak Strabag, PORR, Unibep, Budimex oraz wiele innych.