Erdetek Sp. z o.o. profesjonalizm i doświadczenie

Pręty zbrojeniowe

Erdetek Sp. z o. o. od wielu lat dystrybuuje stal zbrojeniową. Stal zbrojeniowa to nieodłączny element każdej budowy – jest to materiał niezwykle odporny na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Pręty zbrojeniowe mają wszechstronne zastosowanie w budownictwie. Wykorzystywane są przy stawianiu fundamentów, ław, belek stropowych, a nawet wieńców. Dodatkowo są głównym elementem w budowie balkonów, tarasów oraz schodów. Utworzony dzięki połączeniu stali zbrojeniowej z betonem żelbet, wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz trwałością.

Asfalt drogowy

Asfalty drogowe odgrywają bardzo ważną rolę w budownictwie drogowym. Są ogniwem łączącym (wiążącym) dla wszystkich innych składników betonu asfaltowego. Jakość jezdni i jej żywotność zależą od jakości asfaltu. Erdetek Sp. z o. o. jest dystrybutorem asfaltów drogowych oraz produktów bitumicznych, produkowanych przez zaufane rafinerie. Istnieje wiele rodzajów nawierzchni asfaltowych, z których każda charakteryzuje się innymi właściwościami fizycznymi i użytkowymi. Oferujemy panstwu całe spektrum różnych produktów asfaltowych wysokiej jakości

Handel

Erdetek SP. Z O.O. od lat zajmuje się importem i eksportem wysokiej jakości surowców. Doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników firmy gwarantują najwyższy poziom wykonywanych usług.
Kontrolujmy każdy etap transakcji by Nasi klienci otrzymywali produkt najwyższej klasy, zgodny z zamówieniami. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi firmami inspekcyjnymi oraz logistycznymi.

Doświadczenie i bezpieczeństwo współpracy

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi rafineriami i producentami stali możemy zaoferować stabilne dostawy według Państwa zapotrzebowania. Za nasza stabilizacje odpowiadają nasi dostawcy. Współpracujemy z największymi rafineriami w Europie i na świecie.