wysłodki buraczane peletowane
wysokiej jakości
w atrakcyjnej cenie.

Erdetek Sp. z o.o. ofertuje

Kupić

Erdetek Sp. z o.o. – nowoczesne technologie w służbie rolnictwa

instions

Inwestycje

W Erdetek prężnie funkcjonuje dział IT, który tworzy projekty optymalizacji rolnictwa z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Erdetek stawia na zwiększenie wydajności produkcji rolnej dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań.
Erdetek inwestuje również w perspektywiczne start-upy w dziedzinie medycyny i eko-biotechnologii. Jest także prekursorem tworzenia i wykorzystywania dedykowanych aplikacji mobilnych w rolnictwie.

technology

Technologie

Erdetek łączy branżę rolniczą i informatyczną, aby stworzyć narzędzia zwiększające wydajność produkcji rolnej. Optymalizacja rolnictwa z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań to przede wszystkim zmniejszenie kosztów produkcji dzięki precyzyjnemu dozowaniu i dystrybucji pasz oraz innowacyjnym metodom nawożenia.

money

Handel

Erdetek od lat zajmuje się importem i eksportem wysokiej jakości surowców. Doświadczenie oraz profesjonalizm pracowników firmy gwarantują najwyższy poziom wykonywanych usług.
Erdetek dba, by klienci otrzymywali produkt najwyższej klasy, dlatego jakość oferowanych surowców podlega stałej kontroli i badaniom.

energy

Energetyka

więcej informacji wkrótce

feed

Pasze

Erdetek oferuje wysłodki buraczane klasy premium, uzyskane z ekologicznie czystych surowców przy zastosowaniu nowoczesnych francuskich maszyn MAGIUN. Korzystanie z innowacyjnych technologii zwiększa efektywność produkcji, dzięki czemu możemy zaproponować wysłodki buraczane wysokiej jakości w niskiej cenie.

fertilizers

Nawozy

Zapotrzebowanie producentów rolnych w nawozy mineralne stale rośnie. Erdetek od lat koncentruje się na tworzeniu projektów optymalnego i skutecznego nawożenia. Wkrótce, również na polskim rynku, pojawią się innowacyjne, ekologiczne i wydajne nawozy w konkurencyjnych cenach. Projekty firmy Erdetek będą stanowić duży wkład w rozwój polskiego rolnictwa.

Możesz na nas polegać

W Erdetek hołdujemy zasadzie, że partnerstwo biznesowe opiera się na wiarygodności, jakości świadczonych usług i odnoszeniu wzajemnych korzyści ze współpracy. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi klienci byli zadowoleni, a współpraca owocna.

Przewagę daje nam wysoka jakość oferowanych przez nas produktów oraz świadczonych usług. Nasz zespół doświadczonych konsultantów jest gotów w każdej chwili służyć pomocą i radą.